اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

اطلاعیه جبهه مشارکت در محکومیت حادثه تروریستی مقابل سفارت ایران در بیروت و تسلیت به خانواده شهدا

1392/8/30

جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور اطلاعیه ای ضمن محکومیت حمله تروریستی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت، با خانواده های داغدار این حادثه ابراز همدردی کرد.
به گزارش نوروز در این اطلاعیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انفجارهای مقابل سفارت ایران در بیروت، که موجب کشته شدن تعدادی از افراد بی گناه و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران شد، موجی از تأسف و نگرانی را در بین ناظرین، بویژه همه کسانی که نگران موج روبه افزایش افراط گرایی مذهبی و فرقه ای و در گیر نمودن ایران با این موج از خشونت ها در خاور میانه هستند، ایجاد کرد.
جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار حادثه اخیر، این اقدام غیر انسانی و غیر اسلامی را که نمادی از رفتارهای خشونت آمیز کور و افراط گرایی فرقه ای و مذهبی گروههای تروریستی است و با هدایت دشمنان استراتژیک ایران با هدف تضعیف موقعیت منطقه ای و دیپلماسی فعال دستگاه سیاست خارجی کشور صورت می گیرد را به شدت محکوم می کند و از مسؤولان دولت های ایران و لبنان می خواهد تا با بررسی همه جانبه موضوع و برخورد قاطع با مسببان و عاملان این جنایت ، زمینه تکرار این گونه حوادث دردناک را از بین ببرند.
جبهه مشارکت ایران اسلامی
1392/8/30

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.