انا لله و انا الیه راجعون برادر گرامی جناب آقای مهندس محمد نعیمی پور رحلت والده ی گرامی را به شما و خاندان محترم تسلیت می گوئیم و برای ایشان غفران و رحمت الهی در جوار فرزند شهیدش و برای جنابعالی صبر و اجر مسالت داریم. جبهه مشارکت ایران اسلامی
اصل ۲۳ - تفتیش‏ عقاید ممنوع‏ است‏ و هیچکس‏ را نمی توان‏ به‏ صرف‏ داشتن‏ عقیده‏ ای‏ مورد تعرض‏ و مؤاخذه‏ قرار داد.

بیانیه جبهۀ مشارکت ایران اسلامی درمحکومیت حملات رژیم صهیونیستی به غزه و کشتارمردم بی پناه و دعوت به شرکت درراهپیمایی روز قدس

1393/4/31

نوروز: در پی بمباران و حملات نظامی رژیم اشغالگر قدس به مردم غزه و کشتار کودکان و زنان و انجام جنایات جنگی جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور بیانیه ای به محکومیت این عمل رژیم صهیونستی و کشتار وحشیانه مردم مظلوم فلسظین پرداخته و از همه مراجع و نهادهای بین المللی و اسلامی خواسته است که همه تلاش خود را برای توقف این حملات و اعاده حقوق مردم مظلوم و بی پناه غزه بکار بندند. جبهه مشارکت همچنین از همه کسانی که مدافع حقوق مردم مظلوم فلسطین هستند درخواست کرده است با شرکت در راهپیمایی روز قدس انعکاس صدای مظلومیت زنان، کودکان و مردم بی پناه غزه در این شرایط باشند.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است :
در روزها و هفته های اخیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی و بمباران مردم بی پناه غزه به شهادت بیش از ششصد نفر از مردم مظلوم این منطقه به ویژه زنان و کودکان بی دفاع منجر شده است، و به دنبال این جنایات، انبوهی از آوارگان و آسیب دیدگان بجای مانده، که خانه و کاشانه آنها نیز از هجوم بی رحمانه رژیم غاصب اسراییل در امان نمانده است، و خسارت های سنگین ناشی از این تهاجم ضد بشری بر جسم و جان بازماندگان، سنگینی می کند.
جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن محکوم کردن این حملات غیر انسانی و ضد بشری و کشتار مردم مظلوم فلسطین از دبیر کل سازمان ملل و نهادهای بین المللی و مدافع حقوق بشر می خواهد از هر تلاشی برای توقف این کشتار وحشیانه و اعاده حقوق مردم مظلوم و بی پناه غزه فروگذار نکنند. بدیهی است در این روزهای دشوار و توان فرسا برای مردم غزه، توجه طرف های مسؤول در غزه نیز به حفظ انسجام و اتحاد برای مقایله و مهار این جنایت ها امری مؤکد و ضروری است. همچنین توجه کشورهای مسلمان و سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه عرب را به ضرورت تلاش برای پرهیز از افراط گرایی و تداوم خشونت ها در منطقه جلب می نماید.
جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن همدردی با آسیب دیدگان مظلوم غزه، هم صدا با ملت مظلوم فلسطین از همه کسانی که مدافع حقوق این مردم هستند می خواهد با حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس انعکاس صدای مظلومیت زنان ،کودکان و مردم بی پناه غزه باشند.
جبهه مشارکت ایران اسلامی
اول مرداد ماه ١٣٩٣

سیدمصطفی‌ تاج زاده
سعید حجاریان
سیدمصطفی‌ تاج زاده
سیدمصطفی‌ تاج زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.