اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

اطلاعیه جبهه مشارکت در همدردی با زلزله زدگان آذزبایجان شرقی

1391/5/21

عصر دیروز زلزله بخشی از کشورمان را لرزاند و عده ای از هموطنانمان را به سوگ عزیزانشان نشاند و بی خانمان ساخت. جبهه مشارکت درهمدردی با این عزیزان اطلاعیه ای بشرح زیر صادر کرد :

انالله و اناالیه راجعون
وقوع زلزله دیروز در آذربایجان شرقی شمار زیادی از هم‌میهنان ما را آسیب‌دیده و سوگوار ساخت و بمصداق چو عضوی بدرد آورد روزگار- دگرعضوها را نماند قرار، تمامی ایرانیان را اندوهگین و ماتم‌زده کرد.
ویرانی بیش از صد روستا و جان باختن ده‌ها تن از هم‌وطنان عزیز آذری، و مصدوم شدن صدها نفر از آنان بر اثر زلزله‌ی دیروز (شنبه، ۲۱ امردادماه) موضوعی قابل تامل در شیوه اداره کشورماست چرا که در کشورهای توسعه یافته وقوع زلزله هایی با همین شدت کمترین آسیب مادی و انسانی را ببار می آورد.
جبهه مشارکت ایران اسلامی همدردی خود را با خانواده قربانیان و آسیب‌دیدگان ابراز داشته، و عرض تسلیت به هم‌وطنان صبور و غیور آذری، و تمامی مردم عزیز ایران‌زمین، از همه هم میهنان داخل و خارج از کشور خواهانیم به قدر وسع و توان خویش به کمک آسیب‌دیدگان بشتابند و دراین مصیبت ملی یاری رسان آنها باشیم.
جبهه مشارکت ایران اسلامی

22/5/1391

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.