اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

پیام تسلیت جبهه مشارکت ایران اسلامی بمناسبت در گذشت حجت الاسلام و المسلمین صدوقی

1390/4/10

جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور پیامی در گذشت امام جمعه را تسلیت گفت . متن پیام بشرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت نا بهنگام عالم جلیل القدر و روحانی مردم دار حجة الاسلام والمسلمین محمد علی صدوقی، امام جمعۀ یزد، که جانشین شایسته ای برای امامان جمعۀ شهید و فقید یزد، حضرات آیات شیخ محمد صدوقی و روح الله خاتمی و از بقیة الصلحای منصوب امام خمینی (ره) بود و همچنان بر مشی ومرام پیشینیان جلیل خود و و آن امام فرزانه سلوک می کرد ضایعه ای جبران ناپذیر است.
آن مرحوم چه به عنوان نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی و چه به عنوان امام جمعۀ آن شهر و نیز یک دوره به عنوان معاون امور مجلس رئیس جمهور در دورۀ اصلاحات همواره منشاء اثر خیر و خدمت برای اسلام و ایران بود. وی در سختی ها بخصوص در سالهای اخیر هرگز جانب مردم را فرو نگذاشت و به سنت پدر بزرگوار و شهیدش همواره در کنار مردم و پناه آنها بود.
مصیبت فقدان آن مرحوم را به ملت ایران بخصوص مردم پاک آئین یزد و نیز خاندان های معزز صدوقی و خاتمی از جمله فرزند عزیز روح الله، حجةالاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی و برادر ارجمند دکترسید محمد رضا خاتمی عضو شورای مرکزی و دبیرکل پیشین جبهۀ مشارکت ایران اسلامی تسلیت گفته و بقا و دوام بازماندگان آن عزیز والامقام را از خداوند متعال مسألت می نمائیم.
جبهۀ مشارکت ایران اسلامی
11/4/1390

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.