اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

پیام تسلیت مجمع زنان اصلاح طلب و کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی به خانواده های شهدای عاشورای 88

1389/9/24

پیام تسلیت مجمع زنان اصلاح طلب و کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی به خانواده های شهدای عاشورای 88
بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک خانواده های مکرم شهدای عاشورای 88
یک سال دیگر گذشت و باز هم در ایام ماه محرم الحرام و در آستانه عاشورای حسینی، در و دیوار این شهر بر مظلومیت پاک ترین جوانان این مرز و بوم در روزی محرّم از ماه محرم، روز عاشورا، شهادت می دهد.
یک سال از پرپر شدن مظلومانه شهدای عاشورای 88 می گذرد و دست های پلیدی که جان عزیز فرزندان غیور و عدالت طلب این ملت را در کمال بی مروتی و به شنیع ترین شکل ممکن گرفتند و در دادگاه وجدان خود و محکمه داوری مردم لحظه به لحظه محکوم می شوند. خدا را سپاس که شاهد همیشگی و ناظر بر همه اعمال آشکار و پنهان بندگان است و خود اسباب افشاء و رسوایی بددلان زشت کردار را فراهم می آورد. همه تلاشی که برای پنهان نگاه داشتن این فعل مذموم صورت گرفت در برابر مظلومیت صاحبان خون های به زمین ریخته شده ناکارآمد بود و مردم صدای رسای خانواده های شهدای عاشورا را شنیدند و پیام شهید را که شهادت بر بطلان ابدی ظلم است.
مجممع زنان اصلاح طلب و کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی، ضمن تسلیت به خانواده های شهدای عاشورایی برای آنان صبر جمیل و اجر جزیل ار درگاه حضرت حق مسئلت دارند و امیداوارند که در اسرع وقت خاطیان و عاملان آن جنایات، به پیشگاه این خانواده ها و ملت رشید و آگاه و صبور ایران معرفی و در دادگاه صالح محاکم شوند.
والله شدیدٌ ذوانتقام
مجمع زنان اصلاح طلب
کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی
24/9/1389

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.