اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

تسلیت و تعزیت

1394/1/12

در پی درگذشت سرکار حاجیه خانم سکینه ضیایی، مادر سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق کشورمان و دکتر سید محمدرضا خاتمی دبیرکل سابق جبهه مشارکت ایران ئ نائب ریس مجلس ششم، جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور پیام های این مصیبت را به آنان تسلیت گفت.

متن پیام ها به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید محمد خاتمی
رئیس جمهور محبوب دولت اصلاحات
خبر درگذشت والده فقیده بانو سکینه ضیایی که در ایمان و گذشت و تقوا شخصیتی بی بدیل در بین زنان مومنه کشورمان بودند ،موجی از تاثر و تاسف را در بین دوستداران خانواده بزرگ خاتمی گستراند.
نام این بانوی بزرگ هنگاهی جلوه بیشتری می یافت که سرمایه های انسانی را در دامان پرمهر خود پروراند و تقدیم به این آب و خاک و خطه عزیزمان ایران نمود.یقینا نام سید محمد خاتمی نه تنها در تاریخ امروز ما بلکه در آیندگان دور دست به شخصتی مدافع مردم ،مبدع گفتگو و رواداری و پیشرو در توسعه سرمایه های انسانی خواهد درخشید.این شجره طیبه به بار نمی نشست مگر در دامان مهربانویی چون بانو سکینه ضیایی که خود مامنی برای مهرورزی و صلح جویی در دیار خود بود.هر چند در ایام پایانی عمر بی مهری های و بد اخلاقی ها نسبت به سید محمد خاتمی دل این مادر داغدار را رنجاند.
جبهه مشارکت ضمن عرض تسلیت به جنابعالی از خداوند متعال برای آن مرحومه سعیده غفران و برای خانواده بزرگ خاتمی صبری جمیل خواستار است.

جبهه مشارکت ایران اسلامی
۱۴/۱/۱۳۹۴

انا لله و انا الیه راجعون
جناب آقای دکتر سید محمد رضا خاتمی دبیر کل سابق و عضو محترم شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی
خبر درگذشت والده گرامی و اهل فضل جنابعالی موجب تالم و تاسف همه ماگردید.مرحومه فاضله بانو سکینه ضیائی که حاصل عمر گرانبهایش تقدیم بزرگانی چون شما و سید محمد خاتمی رییس جمهور محبوب اصلاحات به این آب و خاک عزیز بود.
جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و خانواده معزز خاتمی و خلیلی اردکانی از خداوند متعال برای آن مرحومه مسعوده مغفرت و برای شما و کلیه بازماندگان داغدار صبر جمیل خواستار است.

جبهه مشارکت ایران اسلامی

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.