اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

تسلیت و تعزیت

1393/7/9

نوروز : دوشنبه شب چهارم مهر دکتر یاسین بنی طرفی رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان همدان و عضو شورای منطقه همدان جبهه مشارکت بر اثر سکته قلبی دارفانی را وداع گفت. وی از فعالان اصلاح طلب بود که از دوران دانشجویی در انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران فعالیت داشت و عضو شورای مرکزی آن بود. وی یک دوره در سالهای اول دهه هفتاد عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت بود.
وی چندین دوره واز جمله در دوره جاری عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران بود. وی از ابتدای تاسیس این انجمن رابط آن در استان همدان بوده است.
وی در دوره اصلاحات مدتی معاون درمان و مدتی نیز معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان وپس از آن مسوول بیمه خدمات درمانی استان بود.
دکتر بنی طرفی در دوران دانشجویی(پزشکی) بارها به جبهه عزیمت نمود.

در پی درگذشت ایشان جبهه مشارکت پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:

انالله و اناالیه راجعون

با کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم برادر دانشمند و معّززمان جناب اقای دکتر یاسین بنی طرفی عضو شورای منطقه همدان دعوت حق را لبیک گفته و به دیار باقی پرکشیده است. این مصیبت را صمیمانه به خانواده و همراهان آن عزیز تسلیت عرض می کنیم. برای آن مرحوم غفران ورحمت بیکران الهی و برای بازماندگان محترم به ویژه خانواده داغدار ایشان صبر جزیل و اجر جمیل از خداوند متعال مسئلت می نماییم.

جبهه مشارکت ایران اسلامی

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.