اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

خواهر میرحسین: من ۳ ماه و سیدمحمود ۷ ماه است که برادرم را ندیده‌ایم

1396/8/10

خواهر میرحسین موسوی در واکنش به اظهارات روز گذشته شمخانی مبنی بر اینکه محصوران هر که را بخواهند می‌توانند ببینند و در واقع در حصر نیستند اعلام کرده که سه ماه است میرحسین موسوی را ندیده است. وی همچنین خبر داده که برادر دیگرشان میرمحمود هم ۷ ماه است که نخست وزیر محصور دفاع مقدس را ملاقات نکرده است.

به گزارش کلمه، روز گذشته علی شمخانی دبیر شورای امنیت ملی در نمایشگاه مطبوعات ادعا کرد: “موسوی و کروبی هر کسی را که اراده کنند می‌توانند ببینند. واژه حصر واژه درستی نیست؛ این آقایان مد‌نظر شما در حصر نیستند.” او در پاسخ به خبرنگاری که پرسید پس ما می‌توانیم به دیدارشان برویم گفت: شما نمی‌توانید اما هر کس را که آنها بخواهند می‌توانند ببینند. ادعای گزافی که واکنش‌های مختلف را در شبکه‌ها و گروه‌های اجتماعی برانگیخته است.

پس از این اظهارات دو دختر میرحسین و رهنورد در رشته توییت‌هایی بر کذب بودن اظهارات شمخانی تاکید کرده و تصریح کرده‌اند که حصر همچنان ادامه دارد و هنوز ملاقات‌ها مانند سال‌های گذشته در اختیار و اراده زندان‌بانان زندان اختر است.

حالا خواهر میرحسین موسوی با انتشار صحبت‌های شمخانی نوشته است:

شما را به خدا این کلیپ را ببینید. چگونه می‌شود که انسان مسلمان باشد. و آن هم در رده‌بالا و مسئول مملکت باشد و این طور آشکار دروغ بگوید.

من خواهر میرحسین موسوی اعلام می‌کنم که ۳ ماه است برادرم را ندیدم و برادرش سید محمود ۷ ماه است ندیده است.

سابق ما توفیق داشتیم نانشان را ما از دم در می‌بردیم و می‌دادیم الان حدوداً ۴ ماه می‌شود به ما این اجازه را هم نمی‌دهند.

کجاست این آقای شمخانی؟!

وسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.