اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان: به کارگزاران پیام داده‌ایم که بیایید پاسخگو باشید وگرنه با سپاه طرفید

1396/7/18

خبرگزاری های بسیج و تسنیم صبح امروز به نقل از فرمانده ثارالله سپاه کرمان نوشتند که سپاه کرمان برادر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را دستگیر کرده است. به گزارش این خبرگزاری‌ها فرمانده سپاه ثارالله کرمان نه تنها خبر از بازداشت برادر معاون اول رییس جمهور داده بود که تهدید کرد به سراغ تک تکشان می‌روند. او مدعی شد که برای بازداشت جهانگیری سرخود عمل کرده‌اند و گویا اختیارات سپاه فرای تمام قوا و حتی قانون اساسی شده است.

فرمانده سپاه کرمان امروز برای یک حزب سیاسی نیز خط و نشان کشید و حزب کارگزاران را تهدید کرد که اگر حساب‌های اقتصادی خود در استان را به سپاه گزارش نکنند سراغ آنها هم خواهند رفت.

اما تهدیدها و خط ونشان کشیدن‌های این سردار سپاه از روی خبرگزاری بسیج و تسنیم (وابسته به سپاه) حذف شد. با مراجعه به آدرس های انتشار دو خبر، اکنون به جای اظهارات رئیس سپاه کرمان که گفته بود برادر جهانگیری را گرفته ایم، صفحات خالی را مشاهده می‌کنیم.
لینک خبر صبح خبرگزاری بسیج در آرشیو گوگل:
goo.gl/95eBrr

لینک خبر صبح خبرگزاری بسیج بعد از حذف حبر:
goo.gl/VGatGH

لینک خبر صبح خبرگزاری تسنیم در آرشیو گوگل:
goo.gl/u3Hbvp

لینک خبر صبح تسنیم بعد از حذف خبر:
goo.gl/mwE1mb

آیا این نمایندگان نمی دانند سید محمد خاتمی جزء سران فتنه است؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان به نقل از سایت رسمی سپاه ثارالله استان کرمان سردار غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در دیدار با امام جمعه شهرستان بردسیر مدعی شد: طی روزهای گذشته چند نفر از نمایندگان استان کرمان در حمایت از خاتمی نامه‌ای امضاء کرده‌اند و برخی از رسانه‌های استان نیز در حمایت از امضاء این نامه جنجال به پا کردند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان متذکر شد: آیا این نمایندگان نمی‌دانند سید محمد خاتمی جزء سران فتنه است؟ این فرد ممنوع التصویر و ممنوع الخروج است؟ آیا نمی ‌انند در این ۸ سال تا الان مقام معظم رهبری یک بار اجازه حضور او را در حسینیه حضرت امام(ره) ندادند؟ آیا نمی‌دانند که در این ۸ سال حضرت آقا نامه تسلیت را نه به ایشان و نه به برادرشان نداده‌اند؟

سردار ابوحمزه با اشاره به سوالات فوق الذکر تصریح کرد: آیا این نمایندگان استان و کسانی که نامه حمایتی را امضا کردند می‌توانند بگویند ما نماینده مردم هستیم و در حالی که از خطوط قرمز نظام عبور می‌کنند؟

اینکه برخی از گردونه انقلابی بودن حذف شدند اطاعت نکردن از ولایت بود

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری به صراحت اعلام کردند که مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است، مدعی شد: این چه نماینده مجلسی است که اینگونه رفتار می‌کنند؟ مردم این نمایندگان را فراموش نمی‌کنند.

سردار ابوحمزه تأکید کرد: اگر انسان بخواهد انقلابی بماند، انقلابی فکر و انقلابی عمل کند باید پشت سر مقام ولایت حرکت کند و الّا دچار ضلالت و گمراهی می‌شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: یکی از دلایلی که برخی در طول این ۳۸ سال از گردونه انقلابی بودن حذف شده و منزوی شدند اطاعت نکردن از ولایت بود.

سران فتنه با تصویب شورای عالی امنیت ملی و قوه قضاییه در حصر هستند

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به تاکید رهبری در خصوص حکم ۲ نفر از رهبران جنبش سبز که با تصویب شورای عالی امنیت ملی و قوه قضاییه در حصر هستند افزود: با این وجود ۴ نماینده استان برای خوش خدمتی نامه حمایتی سران فتنه را امضاء می‌کنند مگر فراموش کرده اید این سران فتنه چکار کردند آنها کشور را تا مرز سقوط پیش بردند.

ابوحمزه با متذکر شدن این نکته که خط نیروهای انقلابی و دیدگاه آنها روشن است و اهل مماشات و رودربایستی و زد و بندهای سیاسی نیستند؛ اظهار داشت: انقلابی ها، دیدگاه خود را که برگرفته از دیدگاه رهبری است روشن بیان می کنند و اهل تعارف نیستند. فرق نمی کند که چه مسئولیتی داریم. روحانی یا پاسدار، دکتر یا مهندس، استاد دانشگاه یا کارگر، باید مشخص کنید که انقلابی هستید یا خیر.

ما سراغ تک تکشان می رویم

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به اشاره به اقدام سپاه کرمان طی چند روز گذشته و دستگیری مهدی جهانگیری که یکی از ریشه های فساد است، گفت: در استانی که یک جوان مجبور است با هزاران مشکل ۳ میلیون وام بگیرد، این آقایون میلیارد میلیارد هزینه می کنند. برادر ایشون به جای اینکه بیاید این اقدام برادرش را تقبیح کند، می‌گوید: اینها به دنبال تسویه حساب شخصی هستند.

ابوحمزه تصریح کرد: من به صراحت اعلام می‌کنم که سپاه هر کس را که بخواهد بر خلاف مردم و نظام حرکت کند، سریع بر علیه‌اش بلند می‌شود ما سراغ تک تکشان می‌رویم.

سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه بسیاری از امکانات استان امروز در دست جریان کارگزاران است، ابراز کرد: هواپیمایی ماهان، هفت باغ، دل عالم و کرمان موتور در دست کسانی است که فرقی با مردم ندارند؛ چرا این سخنان گفته نمی‌شود و مردم مطالبه نمی‌کنند؟ چرا کسی پاسخگوی این سوالات نیست؟

وی تاکید کرد: امروز تعدادی کاملا به منابع اقتصادی استان کرمان مسلطند و به کسی هم پاسخگو نیستند؛ اما باید آنقدر مطرح شود تا مردم مطالبه کنند و روحانیون در این صورت می تواند رسالت خود را انجام دهند.

مشکل اصلی استان کرمان حزب کارگزاران با محوریت مرعشی است

سردار ابوحمزه با تأکید بر اینکه مشکل اصلی استان کرمان حزب کارگزاران با محوریت مرعشی است که تمامی امکانات استان را در اختیار دارند، تصریح کرد: مهم ترین کار جمهوری اسلامی ایجاد عدالت اجتماعی است چرا که فلسفه انقلاب ایجاد عدالت است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه محافظه کاران، غیر انقلابی‌اند؛ گفت: انقلابی‌ها خودشان را بدهکار انقلاب می‌دانند، نه طلبکار انقلاب؛ کسانی که خود را در این کشور طلبکار انقلاب می دانند انقلابی نیستند و انقلابی فکر نمی‌کنند، چرا باید نمایندگان مردم که باید از حقوق مردم در مجلس دفاع کنند نامه حمایتی از سران فتنه را امضا می کنند و کسی صدایش در نمی آید؟ این نمایندگان به خاطر حرف مرعشی و مشخص شدن کمک یک میلیاردی که به هر کدام از آن نمایندگان کرده بود این اقدام را کردند و الان مشخص می شود که اینها نماینده مردم نیستند.

سپاه از کسی اجازه نمی گیرد

سردار ابوحمزه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص بصیرت و مطالبه گری مردم افزود: شهرستان بردسیر از امام جمعه بزرگوار تا همه مردم باید بیدار باشند و مطالبه گری کنند همه باید مراقبت کنند تا کسی از خطوط قرمز نظام عبور نکند.

وی گفت: سپاه هم برای عبور اینها از خطوط نظام محکم جلوی آنها می ایستد و با آنها برخورد می کند و از کسی اجازه نمی گیرد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ضمن اشاره به موضوع مهدی جهانگیری که از کسی اجازه نگرفتیم، ادامه داد: وظیفه سپاه حفظ انقلاب است و پس همه باید وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم و احساس تکلیف داشته باشیم اگر نخواهیم انجام تکلیف کنیم با هزاران توجیه می‌توانیم شانه خالی کنیم.

وی گفت: حرف ما این است که چرا حزب کارگزاران بعد از چندین سال پاسخ مردم را نمی‌دهد؟ چه برجستگی دارند که تمام امکانات استان در اختیارشان است؟ سپاه جلوی آنها خواهد ایستاد. به آنها پیام هم داده‌ایم و باز هم می‌گوییم بیایید پاسخگو باشید و حساب و کتاب‌ها را بگویید و گرنه با سپاه طرفید. همه کارهای غیرقانونی و اموالی که غیرقانونی تصرف کرده‌اید را به بیت المال برمی‌گردانیم.

سردار ابوحمزه اذعان کرد : همه ما باید پاسخگوی شهدا باشیم ،همه ما یک روز در آخرت یک حساب و کتابی داریم، امتحان سختی در پیش داریم و همه این مواردی که گفتم از جبهه انقلاب و جبهه ۸ سال دفاع مقدس سخت تر است. اینجا باید همه مواضع خودشون را به صراحت اعلام کنند.

عمار حضرت آقا باشید

وی با بیان اینکه انقلابی‌ها با تمام وجود در خدمت مردم هستند؛ خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری چهار بار به مسئولین در مقاطع مختلف فرموند «همه مسئولین از صدر تا ذیل نوکر و خادم مردم هستند» لذا شأن یک مسئولیت فقط خادمی و نوکری است و باید نوکری مردم را کرد که {در مواقع مختلف از جمله فتنه ۸۸} قاطع ایستادند. پس رییس جمهور و وزیر و وکیل و مسئول و…. شانی نیست. همه باید خدمتگذار مردم باشیم، باید کار درست را انجام دهیم و راه درست را برویم، الان ولایت نیاز به عمار دارد اینجاست که وظیفه شما مشخص می شود و شما باید عمار حضرت آقا در بردسیر باشید.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در پایان تأکید کرد: انقلابی بودن در شهدا موج می‌زد و آنها انقلابی فکر و عمل کردند و هر کسی انقلابی بماند و فکر و عمل کند همه مردم نسبت به او تجلیل و تکریم خواهند کرد.

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.