انا لله و انا الیه راجعون برادر گرامی جناب آقای مهندس محمد نعیمی پور رحلت والده ی گرامی را به شما و خاندان محترم تسلیت می گوئیم و برای ایشان غفران و رحمت الهی در جوار فرزند شهیدش و برای جنابعالی صبر و اجر مسالت داریم. جبهه مشارکت ایران اسلامی
اصل ۲۳ - تفتیش‏ عقاید ممنوع‏ است‏ و هیچکس‏ را نمی توان‏ به‏ صرف‏ داشتن‏ عقیده‏ ای‏ مورد تعرض‏ و مؤاخذه‏ قرار داد.

حسین کروبی در ملاقات با علیرضا رجایی سلام مهدی کروبی را از حصر رساند

1396/6/12

عبدالله نوری همراه با حسین کروبی امروز با حضور در بخش مراقبت های ویژهء بیمارستان امیراعلم از علیرضا رجایی عیادت کرد. در این دیدار حسین کروبی، سلام مخصوص و آرزوی سلامتی و بهبودی برای علیرضا رجایی را از طرف مهدی کروبی، ابلاغ کرد.

به گزارش جماران؛ در این دیدار، گزارشی از فرایند درمان علیرضا رجایی از حدود دو سال قبل تا کنون و شرایط سختی که بر ایشان در این دوران گذشته، ارائه شد . در این گزارش چگونگی آماده شدن مقدمات انجام عمل سنگین جراحی توسط چند تیم مجرب پزشکی در مدت ١۴ ساعت بر روی صورت علیرضا رجایی شرح داده شد.

در ادامه عبدالله نوری با اشاره به خصوصیت‌های نیک اخلاقی، بزرگواری، حسن خلق و خوش فکری علیرضا رجایی؛ با ابراز ناراحتی از شرایط سخت و رنج آوری که برای علیرضا رجایی پیش آمده، جهت سلامتی کامل ایشان دعا کرد و ابراز امیدواری کرد که در آیندهء نزدیک مجددا علاقمندان علیرضا بتوانند از حضور و فکر و اندیشه‌ی ایشان بهره مند شوند.

سعید حجاریان
سیدمصطفی‌ تاج زاده
سیدمصطفی‌ تاج زاده
سیدمصطفی‌ تاج زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.