انا لله و انا الیه راجعون برادر گرامی جناب آقای مهندس محمد نعیمی پور رحلت والده ی گرامی را به شما و خاندان محترم تسلیت می گوئیم و برای ایشان غفران و رحمت الهی در جوار فرزند شهیدش و برای جنابعالی صبر و اجر مسالت داریم. جبهه مشارکت ایران اسلامی
اصل ۲۳ - تفتیش‏ عقاید ممنوع‏ است‏ و هیچکس‏ را نمی توان‏ به‏ صرف‏ داشتن‏ عقیده‏ ای‏ مورد تعرض‏ و مؤاخذه‏ قرار داد.

فاطمه راکعی: یکی از جدی‌ترین مطالبات مردم رفع حصر است

1396/6/4

فاطمه راکعی، دبیر کل جمعیت زنان مسلمان نو اندیش با اشاره به گسترده بودن مطالبه رفع حصر از سوی مردم گفت: یکی از مطالبات مردم روشن شدن تکلیف محصورین است که امروز به یک مطالبه جدی تبدیل شده است. در ایام انتخابات ما شاهد بودیم یکی از مطالبات مردمی موضوع حصر و مسائلی بود که قانونی به نظر نمی رسد.

این فعال سیاسی در گفت و گو با روزنامه همدلی با تاکید بر آنکه در دور دوم ریاست جمهوری، حسن روحانی باید پیش از گذشته به مساله حقوق شهروندی توجه کند خاطر نشان کرد: احیای مجدد سازمان مجاهدین انقلاب و جبهه مشارکت که هردوی آنها از بزرگترین و فعالترین احزاب سیاسی کشور بودند، نیز یکی از مطالبات کشور است. از مطالبات جامعه سیاسی این است که بدانند به چه دلیل یک حزب منحل اعلام می‌شود. آیا این انحلال قانونی بوده یا خیر؟ اینها مطالبات ابتدایی است.

این فعال سیاسی افزود: حتی اگر دبیران کل احزاب مشکلی داشته باشند و ثابت شود یکی از اعمال آنها غیرقانونی است، باید کنار روند یا بازخواست شوند. من الان به عنوان یکی از اعضای حزب مشارکت حق دارم بدانم چرا حزبم منحل اعلام شده است. من به شخصه مطمئن نیستم انحلال حزب مشارکت قانونی بوده است چرا که بارها به من گفته‌اند باید از این حزب استعفا دهم. اگر حزب قانونا منحل شده بود به من نمی‌گفتند استعفا دهم.

سعید حجاریان
سیدمصطفی‌ تاج زاده
سیدمصطفی‌ تاج زاده
سیدمصطفی‌ تاج زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.