انا لله و انا الیه راجعون برادر گرامی جناب آقای مهندس محمد نعیمی پور رحلت والده ی گرامی را به شما و خاندان محترم تسلیت می گوئیم و برای ایشان غفران و رحمت الهی در جوار فرزند شهیدش و برای جنابعالی صبر و اجر مسالت داریم. جبهه مشارکت ایران اسلامی
اصل ۲۳ - تفتیش‏ عقاید ممنوع‏ است‏ و هیچکس‏ را نمی توان‏ به‏ صرف‏ داشتن‏ عقیده‏ ای‏ مورد تعرض‏ و مؤاخذه‏ قرار داد.

بیانیه خانواده مهدی کروبی و سپاسگزاری از مردم و همراهان در اعتصاب شیخ محصور

1396/5/26

با اعلام پایان اعتصاب غذای خشک مهدی کروبی، خانواده این همراه محصور جنبش سبز در پیامی خطاب به مردم از همراهی‌ها تشکر کردند.

به گزارش کلمه، ساعتی پیش مهدی کروبی پس از یک و روز نیم اعتصاب غذای خشک، در بیمارستان و با وعده محقق شدن یکی از دو خواسته‌اش، یعنی خروج ماموران امنیتی از محل زندگی‌اش، به اعتصاب غذای خود پایان داد.

طی حدود ۶۰ ساعتی که مهدی کروبی در اعتصاب بود، بسیاری از مردم، فعالان سیاسی و مدنی و نمایندگان مجلس و شورای شهر و مسئولان به انحا مختلف پیگیر وضعیت وی شده و ابراز نگرانی و همراهی کردند.

فشارهایی که منتج به اعزام چند تن از اعضای هیات دولت به بیمارستان از سوی رییس‌جمهور و وعده پیگیری مطالبات شیخ محصور شد.

حالا سحام گزارش داده که خانواده مهدی کروبی در پیامی خطاب به مردم نوشته‌اند:

از صبح روز گذشته و با آغاز اعتصاب غذای خشک مهدی کروبی، جمعی از مردم در داخل و خارج از کشور در همراهی با ایشان اقدام به اعتصاب غذا نموده و با انتشار پیام هایی در فضای مجازی و یا حضور در بیمارستان شهید رجایی، حمایت خود را از خواسته های بحق آقای کروبی اعلام کردند.

در همین راستا، خانواده مهدی کروبی در پیامی مراتب سپاس و قدردانی خود را از عموم علاقه مندان و افرادی که به هر نحوی حمایت و نگرانی خود را نسبت به وضعیت ایشان ابراز کرده بودند، اعلام می نماییم.

لازم به ذکر است آقای کروبی بدلیل مشکل قلبی طی ۴۸ ساعت آینده باید در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید رجایی بستری باشند.

خانواده مهدی کروبی

سعید حجاریان
سیدمصطفی‌ تاج زاده
سیدمصطفی‌ تاج زاده
سیدمصطفی‌ تاج زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.