انا لله و انا الیه راجعون برادر گرامی جناب آقای مهندس محمد نعیمی پور رحلت والده ی گرامی را به شما و خاندان محترم تسلیت می گوئیم و برای ایشان غفران و رحمت الهی در جوار فرزند شهیدش و برای جنابعالی صبر و اجر مسالت داریم. جبهه مشارکت ایران اسلامی
اصل ۲۳ - تفتیش‏ عقاید ممنوع‏ است‏ و هیچکس‏ را نمی توان‏ به‏ صرف‏ داشتن‏ عقیده‏ ای‏ مورد تعرض‏ و مؤاخذه‏ قرار داد.

ابراز نگرانی جمعی از مشاوران ارشد میرحسین نسبت به تداوم حصر غیرقانونی

1396/5/11

جمعی از مشاوران ارشد میرحسین موسوی روز گذشته که برای عیادت از حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی کروبی به بیمارستان قلب شهید رجایی رفته بودند با همسر وی دیدار کردند.

به گزارش کلمه، قربان بهزادیان‌نژاد، فرشاد مومنی، سیدمحمدرضا حسینی بهشتی، علیرضا حسینی بهشتی و جمعی دیگر از مشاوران و نزدیکان میرحسین موسوی با حضور در بیمارستان محل بستری مهدی کروبی و در گفت‌وگو با خانم کروبی، نسبت به ادامه حصر غیرقانونی، غیراخلاقی و غیرشرعی رهبران جنبش سبز ابراز نگرانی کردند.

حاضران پس از آن که در جریان روند معالجه حجت الاسلام کروبی قرار گرفتند ابراز امیدواری کردند که با پایان بخشیدن به حصر خانگی به سه شخصیت ملی و انقلابی که سرمایه های کشور به شمار می روند، گامی مهم برای ایجاد انسجام ملی که در شرایط کنونی که کشور در معرض تهدیدهای منطقه‌ای و جهانی است برداشته شود.

مهدی کروبی دوشنبه‌ی هفته‌ی گذشته در پی عارضه قلبی، از محل حصر خانگی به بیمارستان منتقل شد. بنا بر توصیه‌ی پزشکان او باید درمان وی در بیمارستان تکمیل می‌شد که با مخالفت نهادهای امنیتی مواجه و از بیمارستان مرخص شد. به دنبال وخامت حال، کروبی مجددا به بیمارستان بازگردانده شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.