اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

نماینده مردم تهران: رییس‌جمهور از رهبری رفع حصر موسوی و کروبی و ممنوع‌التصویری خاتمی را تقاضا کند

1396/3/17

غلامرضا حیدری در نطق میان دستور خود گفت:

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا بار دیگر موید این مهم است که مردم راه تغییر و اصلاح را از طریق حضور باشکوه در پای صندوق های رای انتخاب کردند، مردم درگیری، جنگ، نزاع و افراط گرایی را نمی خواهند؛ واقعیت این است که انتخابات ۹۶ رقابت میان ۲ اندیشه و رویکرد بود.

مردم ایران با انتخاب آقای روحانی به رویکرد تعامل مثبت در داخل و خارج رای دادند؛ رویکردی که منافع ملت ایران را در چانه زنی با روسیه و با غرب و آمریکا هم زمان با هم دنبال می کند.

امیدوارم رقابت ها و شور و شوق های انتخاباتی تماما به رفاقت و همکاری جهت ساختن ایرانی آباد و توسعه یافته تبدیل شود.

ای کاش قوه قضائیه مجازات تعیین شده برای حمله کنندگان به سفارت عربستان را هرچه زودتر اعلام کند تا مردم مطلع شوند که سران حمله کنندگان به کجا و چه کسانی وابسته بودند.

از وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و اطلاعات تقاضا دارم در خصوص جلوگیری از برخوردهای امنیتی با روزنامه نگاران، خبرنگاران و اصحاب رسانه تلاش و پیگیری ویژه داشته باشند زیرا این قشر عموما جوان از مظلوم‌ترین اقشار جامعه هستند.

صداوسیما متاسفانه در ایام انتخابات در تخریب دولت مستقر ار مرز بی طرفی بسیار خارج شد و به قول معروف صداوسیمای میلی شد.

ملت امریکا با همکاری نخبگان همه ملت ها توانسته است خدمات شایانی در پیشرفت علم و تکنولوژی و رفاه بشر تقدیم جهان کند؛ جای بسی تاسف است که زمامداران آمریکا به ویژه رییس جمهور جدید ان با کوبیدن بر طبل جنگ و ترور و پشتیبانی از تروریست های داعش به ویژه در منطقه خاورمیانه چهره ای ضد بشری را نشان می دهد.

بدیهی است دستگاه دیپلماسی کشور با هوشیاری و با پشتیبانی ملت و نظامیان غیور ایران تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از به دام افتادن در این جنگ افروزی‌ها با جدیت ملت و کشور ایران را مصون نگاه خواهند داشت

باردیگر از رییس جمهوری موکدا می‌خواهیم که از مقام معظم رهبری رفع حصر آقایان کروبی، موسوی، خانم رهنورد و ممنوع التصویری آقای خاتمی را تقاضا کند.

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.