اصل ۲۳ - تفتیش‏ عقاید ممنوع‏ است‏ و هیچکس‏ را نمی توان‏ به‏ صرف‏ داشتن‏ عقیده‏ ای‏ مورد تعرض‏ و مؤاخذه‏ قرار داد.
اصل ٢٢- حیثیت، جان، مال، حقوق، مسکن و شغل اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردی که قانون تجویز کند.

شکوری‌راد: برخی می‌خواهند با دروغ از مردم رای بگیرند

1396/2/9

شکوری‌راد نیز در همایش ستاد جوانان روحانی با تبریک ماه شعبان، گفت: عده‌ای با جوانان و دانشجویان موافق نیستند و در تیر ۷۸ انتقام خود را گرفتند در آن زمان آقای قالیباف رییس پلیس بود که داستان کوی دانشگاه به وجود آمد. کسانی که قرار بود برای دانشجویان امنیت بیاورند علیه آنها اقدام کردند.

علی شکوری راد گفت: شما فرزندان یادگار دوم خرداد هستید که در آن دوران سید محمد خاتمی انتخاب شد و امروز در این جمع حاضر هستید.

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران یادآور شد: بیشترین جفا در دولت گذشته به محرومان وارد شد و پول آنها را به‌عنوان صدقه به آنها دادند و مدعی سر و سامان دادن اقتصادی بودند. امروز همان‌ها مجددا وعده پول می‌دهند اما زمانی که روی کار آمدند حرفی از شغل نمی‌زنند و تنها می‌گویند پولتان را دادیم.

او گفت: امروز به مردم می‌گویم که بار دیگر فریب نخورید و رای خود را نفروشید. به کسانی که پیشینه سابق آنها مشخص است و کارنامه قابل قبولی ندارند رای ندهید؛ چراکه آنها در این مدت که بر سر کار بودند کاری برای ملت نکردند. متاسفانه کسانی که هیچ کارنامه‌ای ندارند امروز برای ریاست جمهوری آمده‌اند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب یادآور شد: در زمان احمدی‌نژاد بی اخلاقی حاکم شد و امروز شاهد همان سند رو کردن‌های احمدی‌نژادی در مناظره‌ها هستیم و این می‌تواند ایران را به قهقرا ببرد. نگران آراء در شهرستان‌های بزرگ و کوچک نباشید و آگاه‌سازی کنید. چراکه طرف مقابل تمامی امکانات خود را بسیج کرده است. اگر در دانشگاه‌ها شما را از میتینگ و تجمع منع کردند به فضا مجازی بروید و در آنجا فعالیت کنید. کسانی که در این فکر هستند با دروغ از مردم رای بگیرند چگونه می‌خواهند از مردمی که به دنبال رفع حصر هستند رای بگیرند.

دکتر هادی خانیکی
مصطفی معین
سیدمصطفی‌ تاج زاده
سیدمصطفی‌ تاجزاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.