اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

توصیه تاج زاده به روحانی در خصوص وزارتخانه های کلیدی

1392/4/8

مصطفی تاج زاده به حسن روحانی رئیس جمهور منتخب توصیه کرد که به ۴وزارتخانه کلیدی توجه ویژه داشته باشد.تاج زاده خطاب به روحانی تصریح کرده است:شما برای اجرای بدون تنازل قانون اساسی و خاصه برای حفظ حقوق اساسی ملت و حقوق شهروندی باید به ۴وزارت خانه کشور، اطلاعات، ارشاد و علوم توجه ویژه داشته باشید. اگر این چهار وزارت خانه وزیر قابل قبول و با کفایت داشته باشد هم حقوق ملت حفظ می شود و هم شعارهای شما محقق می شود.

 

فخر السادات محتشمی پور همسر مصطفی تاج زاده سخنان وی را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده است.براساس متنی که محتشمی پور منتشر کرده تاج زاده گفته است:صحبت های اخیر الهام بیان گر این است که احمدی نژاد و تیمش در حال تبدیل شدن به یک فرقه اند که طبیعتاً مانند فرق دیگر عاقبت خوشی در انتظارشان نخواهد بود. احمدی نژاد اگر می خواهد بماند به جای فرقه حزب تأسیس کند و با هوادارانش فعالیت های تعریف شده و تشکیلاتی داشته باشند، این هم به سود خودش است و هم به سود کشور.

 

تاج زاده در بخش دیگری با اشاره به واکنش اصولگرایان افزوده است: این حرف الهام بدتر از سخنان رحیمی نیست که گفته بود «اگر قرار بود پیامبری بعد از خاتم مبعوث شود احمدی نژاد بود». آن زمان عده ای برایش کف زدند و بقیه هم سکوت کردند، چون تضاد اصلی شان با اصلاح طلبان بود و امروز تازه دارند می فهمند که این حرف ها چقدر مایه وهن دین و ملت و کشور است.

 

تاج زاده ضمن تشکر از ایرانیان مقیم کانادا افزوده است:شما نشان دادید که وقتی دولت را از خودتان بدانید ،حتی در شرایطی که سفارت تعطیل است، می توانید قوی تر از یک سفارت خانه در عرصه دیپلماتیک تأثیر گذار باشید. تک تک شما از نظر من یک شهروند-دیپلمات هستید همان طور که در داخل کشور با تعداد بسیار فراوان شهروند-خبرنگار مواجه هستیم که هر یک نقش خود را برای اطلاع رسانی درست به خوبی ایفا می کنند.

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.