اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

عضو ارشد موتلقه ادعا کرد: علاقمندان به «ربنا»ی شجریان دشمنان انقلاب هستند

1389/5/23

در حالی‌که امروز چهارمین روز ماه مبارک رمضان است و اعتراض بسیاری از مردم به پخش نشدن دعای «ربنا» با صدای محمدرضا شجریان در صدا و سیما رو به افزایش است، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در اظهاراتی عجیب مدعی شد که علاقمندان به این دعا با صدای شجریان دشمن انقلاب هستند.
به گزارش فارس، حمیدرضا ترقی اظهار داشت:« در حالی که آقای شجریان راه خود را از ملت ایران جدا کرده است نمی‌توان از پخش صدای وی در رسانه ملی دفاع کرد. »
وی با بیان اینکه پخش صدای شجریان از رسانه‌ملی خواست دشمنان انقلاب است، افزود:« متاسفانه آقای شجریان در فتنه اخیر کارنامه موفقی از خود نشان نداد و با رفتارهای غیره معقول خود را به جریان فتنه نزدیک کرد به طوری که مورد استقبال رسانه های غربی حامی فتنه قرار گرفت. »
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه رسانه ملی متعلق به ملت ایران است و نمی‌تواند از کسانی که علیه ملت اقدام می‌کنند دفاع کند خاطرنشان کرد:« کسانی که تلاش می‌کنند صدای شجریان از رسانه ملی پخش شود باید بدانند که ملت ایران نمی‌توانند از کسی حمایت کنند که صدایش وی به طور مشترک از رسانه‌های‌ انقلابی و ضدانقلاب پخش شود. »
وی در پایان مدعی شد که دشمن تلاش می‌کند برخی از هنرمندان را در مقابل انقلاب قرار دهد تا از مقبولیت و مشروعیت‌آنها در جهت خواسته‌ها نامشروع خود برسد.

منبع: کلمه

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.