اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

مشایی: سند ندارم که بگویم فیروزآبادی از جنس گروه شیطان است اما فیروزآبادی سراسر جهالت است

1389/5/23

سایت جهان نیوز:

خبرگزاری دولتی ایرنا که اکنون به پاتوقی برای عقده گشایی های مشایی علیه اسلام و مسئولین انقلابی بدل شده خبر توهینهای رکیک مشایی به عالی ترین فرمانده نظامی کشور راسانسور کرد.

به گزارش صراط یک منبع خبری کاملا موثق با در اختیار قرار دادن اسناد تکان دهنده ای از محتوای حرفهای سانسور شده مشایی در ایرنا پرده از شخصیت رئیس دفتر مرتبط با جاسوسان سیا برداشت.

این منبع آگاه ضمن گلایه از خبرگزاری دولت به خاطر سانسور خبر به این مهمی گفت: ایرنا ادعا می کند که مشایی را برای اعطای عنوان خبرنگار افتخاری دعوت کرده است و حال آنکه خبر حضور مشایی ساعت ۱۹ سه شنبه یعنی درست پس از اظهارات سردار فیروز آبادی به ایرنا رسید. این یعنی که مشایی صرفا آمده بود تا عقده های خود را بر سر این فرمانده رشید دفاع مقدس خالی کند.

وی در ادامه ضمن انتشار اسناد هتاکی های بی سابقه مشایی خطاب به سر لشگر فیروزآبادی گفت: مشایی که با حالتی بسیار عصبی صحبت می کرد اظهار داشت:

حرفهای فیروزآبادی غیرمسئولانه و جاهلانه است. چه کسی باید ثابت کند که چه کسی عامل ابر سرمایه داری است؟

مشایی در ادامه خطاب به سرلشگر فیروزآبادی ضمن نفهم خواندن این سردار نظامی گفت: تو نمی فهمی! که در این شرایط سیاسی بین المللی ما باید تلاش کنیم زمینه های حضور نخبگان ایرانی خارج از کشور را در ایران فراهم کنیم.

مشایی که سعی داشت جاسوسان سرویس اطلاعاتی آمریکا و مفت خورهایی که اکنون ۳۲ سال است به ایران انقلابی پشت کرده اند را نخبه معرفی کندادامه داد: آقای عضو شورای امنیت ملی! تو چرا نمی فهمی؟! حالا تو را هم باید توجیه کنم؟!

مشایی ادامه داد: سند ندارم که بگویم فیروزآبادی از جنس گروه شیطان است اما فیروزآبادی سراسر جهالت است.

وی افزود: کفار هم چنین نسبت هایی را به من نمی دهند که این آقا گفته.

مشایی که اکنون مبدل به فتنه داخلی اصولگرایان شده مثل همیشه ضمن اظهار تملق و چاپلوسی در مقابل رئیس جمهوری که آبروی ملت را به پای وی خرج کرده افزود:
اگر احمدی نژاد را از جریان اصولگرایی بگیریم دیگر چه چیزی برای این جریان می ماند!

وی خطاب به برخی از نمایندگان اصولگرای منتقد سخنانش گفت: اگر احمدی نژاد نبود چه کسی به شما رای می داد که اکنون بنشینید و چنین سخنانی را علیه بنده بر زبان جاری کنید.

مشایی همچنین خطاب به سرلشگر فیروزآبادی گفت: مردم حتما شما را انتخاب نخواهند کرد و اصلا شما چه کسی هستی و چه جایگاهی داری؟!!!

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.