اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

اطلاعیه جبهه مشارکت ایران اسلامی برای اظهار نگرانی از افزایش تهدیدهای گروههای افراطی در منطقه

1392/12/9

نوروز : اقدامات هرازگاه گروه های تروریستی در مرزهای شرقی کشور و به گروگان گرفتن سربازان باعث نگرانی شهروندان ایرانی شده است. جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور اطلاعیه ای نسبت به این وقایع واکنش نشان داده و نگرانی خود را از افزایش تهدیدهای گروههای افراطی در منطقه اعلام داشته است.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است :

به نام خدا

خبرها و تصاویر منتشر شده طی چند روز اخیر از سربازان دربند گروهک تروریستی جیش العدل، موجی از نگرانی را در بین همه ایرانیان دلسوز و مدافع منافع ملی کشور رقم زد. جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن محکوم نمودن اقدامات این گروه تروریستی نگرانی خود را نسبت به بروز این رفتارها و وضعیت سربازان به گروگان گرفته شده اعلام می دارد و از همه جریان ها احزاب و گروههای مدافع منافع ملی کشور می خواهد نسبت به تداوم این حرکت ها و هوشیاری در برابر تهدیدات منطقه ای همه توان خود را برای خفظ و برقراری وحدت ملی بکار گیرند و از مسیولین نیز انتظار می رود با بکارگیری تدبیر همه جانبه از هیچ تلاشی برای آزادی سربازان دربند و بی دفاع و خنثی کردن تهدیدات منطقه ای علیه کشورمان فروگذار نکنند.
جبهه مشارکت ایران اسلامی
نهم اسفند ماه 1392

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.