اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

پیام تسلیت جبهه مشارکت به کروبی بمناسبت در گذشت خواهرش : امیدواریم با رفع حصر، زمینه حل مشکلات فراهم شود

1392/10/30

نوروز : در پی درگذشت خواهر مهدی کروبی، جبهه مشارکت با صدور پیامی این مصیبت را به وی و خلندان بزرگ کروبی تسلیت گفته و او را از مصادیق بارز صابرین در ناملایمات اخیر دانسته و تاکید کرد: امیدواریم با تسریع در رفع حصر جنابعالی و جناب آقای مهندس موسوی و سرکار خانم زهرا رهنورد و تغییر شرایط موجود پایه های وحدت و همدلی ملی بیش از پیش تحکیم و زمینه های حل مشکلات و معضلات کشور فراهم شود.

متن کامل پیام تسلیت جبهه مشارکت به کروبی به شرح زیر است :

بسمه تعالی

جناب حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی

درگذشت همشیره مکرمه جنابعالی موجب تأسف و تأثر فراوان شد.

جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن تسلیت و ابراز همدردی با جنابعالی و خاندان بزرگ کروبی برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحومه مغفوره غفران و رحمت بی پایان الهی را مسألت دارد.

بی تردید جنابعالی از سابقون انقلاب اسلامی و یاران نزدیک امام (ره) و از همراهان صدیق اصلاحات و اصلاح طلبان، در ناملایمات متأخر نیز از مصادیق بارز صابرین می باشید.

امیدواریم با تسریع در رفع حصر جنابعالی و جناب آقای مهندس موسوی و سرکار خانم زهرا رهنورد و تغییر شرایط موجود پایه های وحدت و همدلی ملی بیش از پیش تحکیم و زمینه های حل مشکلات و معضلات کشور فراهم شود.

جبهه مشارکت ایران اسلامی

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.