اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

بیانیه شاخه زنان جبهه مشارکت به مناسبت تولد بانو زهرا رهنورد

1392/5/29

کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی در بیانیه ای به مناسبت سالروز تولد زهرا رهنورد، خواهان آزادی فوری زهرا رهنورد، میرحسین موسوی و مهدی کروبی شده اند.

به گزارش نوروز، در بخشی از این بیانیه آمده است :" امید است با رهایی هرچه سریع تر این عزیزان از حصر و آزادی همه زندانیان سیاسی و عقیدتی کام ملت بیش از پیش شیرین شود و با ایجاد اعتماد متقابل گره های کور در مناسبات میان ملت – دولت و مردم-حاکمیت به سرعت گشوده شود."

متن کامل این بیانیه در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز 28 مرداد ماه برای جامعه زنان و جامعه ایرانی تنها یادآور کودتا و تبعات آن نیست بلکه با ولادت بانوی اندیشمند و هنرآفرین و یار وفادار میرحسین موسوی، نخست وزیر امام در روزهای سخت دفاع مقدس و همراه همیشگی مردم عدالت طلب و آزادی خواه ایران، ارجمندی ویژه ای یافته است.

کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن تبریک میلاد این بانوی صبور و استوار با اغتنام از فرصت مناسب پیروزی ملت در انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه ای سیاسی، باردیگر ضرورت آزادی فوری زهرا رهنورد و همسر گرانقدرش میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی را یادآور می شود.

امید است با رهایی هرچه سریع تر این عزیزان از حصر و آزادی همه زندانیان سیاسی و عقیدتی کام ملت بیش از پیش شیرین شود و با ایجاد اعتماد متقابل گره های کور در مناسبات میان ملت – دولت و مردم-حاکمیت به سرعت گشوده شود.

بازگشت دکتر زهرا رهنورد به آغوش خانواده و جامعه آسیب دیده ایرانی و بهره مندی از قابلیت های ذاتی و اکتسابی ایشان در حوزه فرهنگ و هنر خواسته هر ایرانی وطن پرست و عدالت طلبی است.
امیدواریم با کاهش کینه توزی ها با توجه به شرایط بحرانی منطقه و نیز مخاطرات فراوان براثر سوء ظن ها، سوء مدیریت ها و سوء تدبیرهای گذشته در داخل کشورمان در سایه کاراندیشی های دولت تدبیر و امید و درایت و دوراندیشی های حاکمیت، این اقدام مهم بدون فوت وقت صورت پذیرید.

29/5/1392
کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.