اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

حمایت جبهه مشارکت از تصمیم شورای مشاوران خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری

1392/3/20

نوروز: جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور بیانیه ای، حمایت خود از تصمیم شورای مشاوران خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
به گزارش نوروز، در این بیانیه با اشاره به شرایط حساس کشور و حفظ موضع انتقادی و اعتراضی این حزب به روند و ساز و کار انتخابات در کشور، به خصوص انتخابات مهندسی شده سال 88، از مصلحت اندیشی و تدبیر آقایان خاتمی و هاشمی حمایت شده است.
خاطرنشان می شود که بنا بر نظر شورای مشاوران خاتمی متشکل از طیف های مختلف جریان اصلاخات و هماهنگی با دو ستاد آقایان عارف و روحانی، این مجموعه از کاندیداتوری آقای حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.
متن کامل بیانیه جبهه مشارکت در ادامه می آید:
بسم الله الرحمن الرحیم
انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، یکی از پیچیده ترین عرصه های سیاسی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی است. اصلاح طلبان با هدف نجات کشور از شرایط بحرانی همه جانبه، تمام تلاش خود را به کار بستند تا تا دین خود را به انقلاب و میهن ادا کنند. اما دریغ و تاسف که فرصت ناشناسی و اقتدارگرایی مانع از تحقق حماسه سیاسی شد.
اینک و در این شرایط حساس، جبهه مشارکت ایران اسلامی با حفظ اعتراض و انتقاد خود به روند و ساز و کارهای انتخابات، به خصوص انتخابات مهندسی شده و پر از ابهام سال 1388، به تبعیت از مصلحت اندیشی و تدبیر آقایان خاتمی و هاشمی و همراهی با شورای مشاوران آقای خاتمی، با امید به تلاش ثمربخش در جهت نجات کشور، حمایت خود را از تصمیم اتخاذ شده اعلام می دارد.
جبهه مشارکت ایران اسلامی
 

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.