اصل ٢٥ - بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس ، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون .
نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

بیانیه جبهه مشارکت در محکومیت کشتار مردم بی گناه غزه از سوی رژیم اشغالگر فلسطین

1391/8/30

جبهه مشارکت با صدور بیانیه ای، کشتار مردم بی گناه غزه از سوی رژیم اشغالگر فلسطین را محکوم کرد
 متن این بیانیه به شرح زیراست :
بسم الله الرحمن الرحیم
وقایع چند روز اخیر فلسطین بار دیگر نشان داد که استفاده از ابزار زور و قدرت در جهت حل منازعات انسانی، نتیجه ای جز کشتار بی گناهان و ویرانی بر جای نخواهد گذاشت.
جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن محکوم کردن اقدامات وحشیانه و ضدانسانی رژیم اشغالگر فلسطین درکشتار مردم بی گناه غزه، مخصوصا زنان و کودکان مظلوم فلسطینی اعلام می دارد که تنها راه پایان چرخه باطل خشونت و برقراری صلح پایدار در فلسطین، پایان بخشیدن به اشغال سرزمین های فلسطینیان و احترام به رای همه مردم فلسطین در تعیین سرنوشت خویش است.
جبهه مشارکت ایران اسلامی مطابق اصول حقوق بین الملل و منشور ملل متحد از مقاومت مردم فلسطین در مقابل اشغالگری حمایت می کند و از تمامی مجامع بین المللی و شخص دبیرکل سازمان ملل انتظار دارد به وظیفه خود درجهت جلوگیری از ادامه تجاوزات رژیم اشغالگر و کشتار زنان و کودکان و سایر مردم بی پناه غزه عمل نمایند، زیرا هیچ اقدامی توجیه کننده حملات گسترده و جنایت بار رژیم اسرائیل در غزه نیست و بر جامعه جهانی است که با برخوردی قاطع از این اقدامات جلوگیری به عمل آورد.
به امید آنکه صلح پایدار بر سرزمین پیامبران سایه گستراند.
جبهه مشارکت ایران اسلامی

30 آبان 1391

 

حمیدرضا جلائی‌پور
سید مصطفی تاج‌زاده

براي قرار دادن لوگو زير در سایت یا وبلاگ خود، كد را در قسمت (head) سايت يا وبلاگ قرار دهيد.